Web Tasarım Firmaları

Türkiye’nin En İyi Web Tasarım Firmaları

Web tasarım işletmelerinde hacim artışının yanında, nitelik olarak gelişme sağlanarak büyümek önemli bir koşuldur. Bu web tasarım firmasının maddi ve beşeri unsurlarının, niteliğinin geliştirilmesi ve daha verimli hale getirilmesi demektir. Web tasarım firmasının kullanmış olduğu teknolojinin gelişmişliği, yönetim tarzı, web tasarım ve yazılım personelinin yeteneği, diğer kaynakların kapasitesi web işletmelerinde nitelik ölçüsü olarak ele alınabilir.

Türkiye’de En İyi Web Tasarım Firması Nasıl Olunur?

Web tasarım sektöründe büyüme yani en iyi web tasarım firmalarından biri olmak; başarılı yönetime, web tasarımı elemanlarının iyi seçilmiş olmasına, uzmanlaşmaya, işbölümünden yararlanmaya, iyi bir finansman yapısına, araştırma ve geliştirme programlarına bağlıdır.

Tasarım ve yazılım alanında ücretsiz teknik destek alarak, sektörel kaliteli içeriklerinizi paylaşabileceğiniz 5.000+ kişilik web tasarım dünyası gurubu…

Keşfedin ► Web Tasarım Dünyası

“Büyüme kesinlikle aniden meydana gelen bir hareket olamaz. Değişik zamanlarda alınan kararların bir sonucudur.”

web-tasarım-firmalarında-büyüme

Web sitesi geliştirme ajansına yeni personel alımı, talebi karşılamak için web tasarım üretiminin artırılması veya talebi teşvik etmek gibi konularla büyüme arasındaki ilişki zayıf olabilir ancak büyüme mutlaka alınan bazı kararların uygulanması sonucunda meydana gelmektedir.

Türkiye’nin en iyi web tasarım firmalarından biri olan birNC‘ye göre web tasarım firmalarının yıldan yıla hızla büyümeleri büyük olasılıkla web tasarım ekibinin dengesinin bozulmasına da neden olacaktır. Firmadaki yetki, görev, sorumluluk karar verme ve denetim alanı konularında çatışmalar çıkabilir. Bu durumda ise değişim zorunlu hale gelmektedir. Ayrıca web tasarım ajanslarının yaşamlarını devam ettirebilmeleri büyümenin bir fonksiyonudur. Çünkü büyüme, firmanıza çevre, rakip ve sektörel baskılara karşı koyma ve ona daha iyi uyum sağlama fırsatı vermektedir. Böylece bir web tasarım şirketi, rekabet ortamında bulunan diğer web tasarım firmaları amacına ulaşmadan onlara karşı üstünlük sağlayabilecektir ve en iyi web tasarım firmalarından biri olacaktır.

Web Tasarım Firmaları
Web Tasarım Firmaları

Türkiye’de En İyi Web Tasarım Çalışanlarının Kariyer Hedefleri

Web tasarım firmaları rekabet koşulları, tüm web çalışanlarının da başarılı olmasını şart koşmaktadır. Yöneticiler şirket kar-zarar, gelir gider dengelerini korumak, kar oranlarını artırmak, daha fazla çalışmak ve üretmek konularında aşırı derecede hassastırlar.

Başarısız, yavaş, güncel tasarım trendlerinden uzak sürekli gelişen teknolojiye adapte olamamış ve modern anlamda bu teknolojiyi şirketine katamayan çalışanların görevine son verilmekte hiç tereddüt edilmemektedir.

Çalışanlar her web sitesi projesinde, kurum içindeki web tasarım ve web yazılım çözümlerindeki rekabette, muntazam çalışarak aynı görevi ifa eden arkadaşından öne geçmek, farklılık yaratmak ve bu yarışı kazanmak zorundadır.

Web tasarım çalışanlarının kariyerlerindeki yükselme; web sitesi tasarımı ve yazılım alt yapısının özel oluşuna, web sitesi projelerinin müşteriler tarafından beğenilmesine, talep görmesine ve çalışanların hizmet verdikleri şirketlerinin pazar payında neden oldukları artışa bağlıdır. Biliyoruz ki; her web tasarımı firması büyüme ve kar elde etme gereksinimi içindedir.

Firma sahip ve yöneticilerinin kar etme düşüncesi, web tasarım çalışanlarının hatasız olması gerekliliğini de yarattığı için; yöneticiler de çoğunlukla nitelikli personel bulma ve çalıştırma konusunda hatalar yapar.

web-tasarım-firmaları-büyüme-adımları


Türkiye’nin en iyi web tasarım firmalarından biri olan birNC’nin yönetim sırları…

Sektörün önde gelen web tasarım şirketlerinden birNC’nin düşüncesine göre web tasarımı şirket yöneticileri öncelikle “büyüme ve gelişmenin ilk ve tek güdüsü kar elde etmektir” prensibiyle hareket edeceklerdir. Zaten web tasarım işletmesinin bir büyüme ivmesi yakalamasından sonra, web tasarım şirket yöneticilerinde kar elde etmenin ilk amaç olma önemi gider ve sosyal güdülerin (hırs, güç kazanma, yücelik sağlama, başkalarına yön verme gibi) ön plana çıktığı gözlemlenir.

Web tasarım şirketi ekibi için şirket yöneticilerinde ki bu ihtiras ve güdülerin avantaj olduğunu kimse söyleyemez.

Türkiye’de En İyi Web Tasarım Firması Çalışanlarının Bilmesi Gereken En Önemli Şey Nedir?

Ne olursa olsun hangi konumda olunursa olunsun her web tasarım firmasının iş kültürü üretkenlik esasına bağlıdır. Web tasarım sektöründeki çalışanlar için başarı bu dahili yapıya adapte olmakla mümkündür.

Web Tasarım Firması birNC

Türkiye’nin En İyi Web Tasarım Firmalarının Sektörel Başarınızdaki Etkisi

Web tasarım, artık ticaretin online boyutlara taşınmasıyla beraber daha da fazla önem kazanan bir kavram haline geldi. Global, ulusal pazardaki hemen hemen tüm kitleye erişim imkanı sunmasının yanı sıra marka imajı, kimlik yüzü gibi birçok alanda işletme tarafında fayda sağladığı gibi; müşterilere yani pazara da arzın doğrudan çözümlenmesine destek oluşu nedeniyle de web tasarım sektörü halen büyümeye devam ediyor.

Sektörün bu kadar büyümesi ve gelişmesi de elbette sektöre adım atanlar arasında rekabetin yükselmesine, her zaman daha iyisi ve farklısını sunan olma tarafına doğru zorluyor. Buradan hareketle web tasarım konusunda güçlü referanslarınız varsa, masanın otoritesi sizde oluyor. Haliyle pazarın pastasındaki büyük pay da öyle.

Kurumsal web site tasarımları konusunda güçlü referansları bulunan birNC gözüyle web tasarım ve yazılım firması seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri listeleyecek olursak ilk önce seçeceğiniz firmanın sizi ne kadar iyi tanıdığını bilmeliyiz!…Çünkü işletmeyi, pazar hacmini, müşteri potansiyelini ve türünü, uzun vadedeki hedefleri bu noktada maça 1-0 önde başlamak demek olacaktır. Ayrıca bunun dışında birkaç madde sıralamak gerekecekse sanıyoruz ki aşağıdakileri listelemek yerinde olacaktır.

Web Tasarım Firmalarının En İyilerini Türkiye’de Nasıl Seçersiniz?

Uzun vadede firmanıza sağlayacağı fayda: Bir web sitesi ve yazılım hazırlandı. Arama motorlarında yer aldı ve güzel trafikte mevcut. Peki ya sonrası? Bu çalışma size ne kazandıracak, uzun vadede size destekleri ne olacak? Tekrar bir çalışma gerçekleştirilirse süreç yeniden mi başlayacak? İşte tam bu noktada tüm cevapları sizin menfaatinize olacak bir işletme seçmelisiniz.

Marka imajınıza katkı sağlayabilecek mi?: Web sitesi tasarımı yaptırmak ya da buna uygun bir yazılım yaptırmak gayet mümkün. Ancak bu çalışmanın rakiplerinizle rekabet edecek düzeyde olması, hatta mümkünse bir tık önünde yer alması gerekir. Bir çalışmadan verim alınabilmesi için bu oldukça önemlidir.

Web tasarım ve yazılım işi sonrası destek: Her ne kadar paket olarak kabul edilecek bir konumda da olsa web tasarım, iş bitiminde de desteğe ihtiyaç duyan bir sektördür. İşletmenize, markanıza ya da kendinize bir web sayfa tasarımıyla yazılım almış olsanız dahi, bununda bir desteğe ihtiyacı olacaktır. Genellikle projenin bitiminden sonraki ilk bir aylık süreçte, seçtiğiniz firmanın size sağlayacağı destek oldukça önemli.

Sosyal medyayı etkin kullanıyorlar mı?: Aldığınız web sitesi hizmeti ya da yazılım, ne olursa olsun; çalıştığınız kişilerin profesyonelliğini anlamak için son derece önemli bir belirteç sosyal medya platformları. Sosyal medyayı etkin kullanabilen işletmeler, hem pazar analizi, hem rakip analizi, hem de müşteri memnuniyeti konusunda yapılması gerekenleri bilirler. Dolayısıyla işletmenizin dijital dünyadaki temsilcisi olacak bu kişilerin, dijitaldeki konumları da çok önemlidir.

Kaliteli web sitesi referansları var mı?: Sizin gibi daha önce hizmet aldığı müşterileri neler? Büyük projelerde yer almışlar mı? Şeklindeki sorularla çözebileceğiniz bu nokta da son derece önem arz etmektedir.

Referansları kuvvetli, sağlam projeleri hayata geçirmiş firmalar; sektördeki yerlerini koruyabilmek için daima kendini geliştirmelidirler. Yoksa, rekabet edemeyecekleri gibi kötü bir marka imajı yansıtırlar. İşte bu nedenle de tıpkı sizinle aynı görüşte olan, firma olarak ileri görüşlü ve rekabetçi bir yapıya sahip olmalıdır. Aksi takdirde ne işletmenizi, ne kendilerini ne de başarılı faaliyetlerini dijital çağın bu versiyonunda doğru temsil edemezler. 

Türkiye’nin önemli markalarının özel web sitesi tasarımlarını aşağıdaki resme tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Web Tasarım Projeleri

Türkiye’de Kaliteli Web Sitesi Projesi Üretebilecek Firmaların Özellikleri

• Tasarıma sanat anlayışıyla bakan bir ekibe sahip olmalı. Web sitesi tasarım çalışmalarında özgünlük, estetiklik ve kullanılabilirliği ön planda tutmalı.

• En yeni tasarım teknolojilerini kullanmalı. Arama motorlarının seveceği siteleri tasarlamalı. Sadece görselliğe önem vermemeli, teknik bakımdan da kaliteli website tasarımı yapmalı.

• Gelişen mobil platformlar, sitelerin kullanıcı dostu olması gerekliliğini ön plana çıkardı. Ziyaretçilerin tablet veya akıllı telefon kullanım oranları arttığı için web sitelerine mobil kaynaklı ziyaretçi artışı da başladı. Artık web sitesi projelerinde etkileyici web tasarımlarla birlikte responsive web tasarım kavramı aranmaya başlandı.

Kısacası; web tasarım yazılım projeleri mobil uyumlu olmalı.

▬ Müşterilerle sürekli öğrenen-öğreten bir ilişki ve iletişim sürecinde olmalı.
▬ Kesinlikle teknik olarak müşterisine destek vermeli ve web tasarım projesi tamamlandıktan sonra da projeye sahip çıkmalı.
▬ Tasarımsal SEO kurallarını önemsemeli ve müşterileri özellikle Google arama motorunda doğru konumlandırmalı.
▬ Web sitesi bütün kriterleriyle eksiksiz yapılmalı ve etkileyici web tasarım kriterlerinin dışında web sitesi projesinin CMS – Yönetim Paneli modern bir yapıya sahip olmalı.

Türkiye’nin En İyi Web Tasarım Firmaları Hangileri?

Türkiye’de hedef kitlelerin beğeni ve beklentilerine göre yıllardır web tasarım sektöründe faaliyet gösteren müşterilerin öncelikle tercih ettiği kurumsal web tasarım firmalarını hangileridir sorusunun cevabı beklentilere göre değişmektedir.

– En iyisi hangisidir ve hangi özelliğiyle en iyi web tasarım firmasıdır?

Bu değerlendirme bilişim firmalarının tüm web tasarım süreçlerinde müşterileriyle yaşadıklarında ve tasarım-yazılım projelerinin firmaya katacağı güç ve değerde saklıdır. Herhangi bir firmayı tercih etmek isterseniz öncelikle web sitesi referanslarını incelemenizi ve mutlaka müşterilerini arayıp bilgi toplamanızı tavsiye ediyoruz.

Konuyla ilgili olarak aşağıdaki bağlantıyı da ziyaret edebilirsiniz.
https://birnc.blogspot.com/2017/07/turkiyenin-en-iyi-web-tasarm-sirketi.html

Türkiye’nin En İyi Web Tasarım Firmaları” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s